Özgür Düşünçeler

Yasak Elma


Adem ile Havva\’dan beri süregelen bir günah içindeyiz.
Yasaklar yalanlar ve kandırmacalarla dolu bu evrende belki de en güzel koordinatlara sahip bu coğrafya’da, dünyanın bütün medeniyetlerinin, kültürlerinin, felsefelerinin ve inanışlarının ortaya çıktığı Mezopotamya, Anadolu ve Trakya’yı kastediyorum..

Yani TÜRKİYE..

Bu topraklar bereketiyle, tarihiyle ve kültürüyle birçok medeniyete ev sahipliği yapmış. Adına destanlar yazılmıştır. Dinler Tarihinde Adem ve Havva\’nın da cennetten kovulduktan sonra gönderildiği yer olarak yine bu topraklar bilinmektedir. İnsanlığın en önemli icatlarından olan YAZI sümer kültüründen dünya medeniyetlerine yayılmış ve yine bu coğrafyada harmanlanmıştır. Bereketliliği sümer mabet fahişelerinden veya ekin alamadıklarında tarlalarda çiftleşip spermlerini toprağa akıtan sümerlerden geliyor diyemeyeceğim. Bu topraklar kanla alınmıştır. 21 YY’la girerken hala kan dökülüyorsa bu topraklar için bu kirli emellerin dünyanın kuruluşundan beri var olduğunu bilmek gerekir.

Bizler ilk başta tarihimizi unutmamalıyız. Üzerimizde hala Lozan Barış Antlaşmasının gizli maddelerinin yaptırımları olduğunu unutmadan ve ülkemiz hala peşkeş çekilirken satılırken sizlere sorulmadan bu eylemlerin gerçekleştirildiğinin bilincine varıp sahip çıkmalısınız..

Bu şuna benzer; yasak bir ağaça dokunmaya.. İşte bizim ülkemizde bütün emperyalist güçlere karşı YASAKLIDIR..!! DOKUNULMAZLIĞI VARDIR..!! Bu böyle bilinmelidir.. Devlet erkan-ı erbab-ı vs’i hiçbir zaman kalıcı olmayacağını bilmek durumundadırlar…

Ve hiçbir ideoloji CUMHURİYET rejiminin önüne geçemeyecektir..

Saygılarımla…

Burcu ARSLANTAŞ

Burcu ARSLANTAŞ

Reklamlar

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Etiket Bulutu

Ahlaksızlar Arkadaşlık sitelerindeki dolandırıçı yöntemleri Arkadaşlık Sitelerindeki Sanal Üyeler ateizm ayıplı ürün satan firmalar Başörtü gerçeği Başörtüsü sorunu Başörtüsü ve Kapanma Gerçeği benim Bernardo Vieira's bunun cihat CREDIT LYONNAIS BANK Ghana. Mr.John OMAR din dinler Dolandırıcılar E-postanıza Gelen Tuzaklara Dikkat! Ermeni Soykırımı Etiketler:Arkadaşlık sitelerindeki dolandırıçı yöntemleri evrim google Google'da üst sıralara çıkmak. Google Arama Motoru Optimizasyon green card dolandıcıları. Green Card Tuzağına Dikkat Guinea-Bissau's president Joao Bernardo Vieira's Göçmenlik Vizesi programı hakan Hakan AKTAŞ ilk inanmak inanç inançlı insan insan hakları international passport internetteki tuzaklar. internetten para nasıl kazanılır islam Kader Kıyamet vakti Kıyemet vakti madde mail adresinize gelen şüpheli maillere itibar etmeyiniz.Miss.Abijah Francisco José mutluluga ulasmanin ipuclari mutluluğun resmi mutlu olmak Osmanlı İmparatorluğu porno siteleri qnet gerçeği republican forces sahte arkadaşlık siteleri Sahte üyeler sanal üyeler seo'nun en temel kuralları seo nasıl yapılır seo ne demek sinema Soykırım tanrı the Prime Minister of Guinea-Bissau's Turban gerçeği Türban Yasağı Türkiye'de qnet Tuzağı Türkiye ilk slogan sitesi Türkiye USA konsolosluğu vize işlem ücreti dolandırıcılığı yabancı ve türk arkadaşlık siteleri yeşil kart dolandıcıları Yeşilkart dolandıcıları yeşil kart sahtakarları Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Üçkağıtçılar özel güvenlik sınav sonuçları ve cevapları ırk

Blog Stats

  • 75,000 hits
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: