Özgür Düşünçeler

Yasak Elma


Adem ile Havva\’dan beri süregelen bir günah içindeyiz.
Yasaklar yalanlar ve kandırmacalarla dolu bu evrende belki de en güzel koordinatlara sahip bu coğrafya’da, dünyanın bütün medeniyetlerinin, kültürlerinin, felsefelerinin ve inanışlarının ortaya çıktığı Mezopotamya, Anadolu ve Trakya’yı kastediyorum..

Yani TÜRKİYE..

Bu topraklar bereketiyle, tarihiyle ve kültürüyle birçok medeniyete ev sahipliği yapmış. Adına destanlar yazılmıştır. Dinler Tarihinde Adem ve Havva\’nın da cennetten kovulduktan sonra gönderildiği yer olarak yine bu topraklar bilinmektedir. İnsanlığın en önemli icatlarından olan YAZI sümer kültüründen dünya medeniyetlerine yayılmış ve yine bu coğrafyada harmanlanmıştır. Bereketliliği sümer mabet fahişelerinden veya ekin alamadıklarında tarlalarda çiftleşip spermlerini toprağa akıtan sümerlerden geliyor diyemeyeceğim. Bu topraklar kanla alınmıştır. 21 YY’la girerken hala kan dökülüyorsa bu topraklar için bu kirli emellerin dünyanın kuruluşundan beri var olduğunu bilmek gerekir.

Bizler ilk başta tarihimizi unutmamalıyız. Üzerimizde hala Lozan Barış Antlaşmasının gizli maddelerinin yaptırımları olduğunu unutmadan ve ülkemiz hala peşkeş çekilirken satılırken sizlere sorulmadan bu eylemlerin gerçekleştirildiğinin bilincine varıp sahip çıkmalısınız..

Bu şuna benzer; yasak bir ağaça dokunmaya.. İşte bizim ülkemizde bütün emperyalist güçlere karşı YASAKLIDIR..!! DOKUNULMAZLIĞI VARDIR..!! Bu böyle bilinmelidir.. Devlet erkan-ı erbab-ı vs’i hiçbir zaman kalıcı olmayacağını bilmek durumundadırlar…

Ve hiçbir ideoloji CUMHURİYET rejiminin önüne geçemeyecektir..

Saygılarımla…

Burcu ARSLANTAŞ

Burcu ARSLANTAŞ

About ertooth

web master,

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

Etiket Bulutu

8.özel güvenlik sınav sonuçları ve cevapları 9.Özel Güvenlik Yenileme Sınav Soruları ve Cevapları 2012 kıyamet vakti Ahlaksızlar Arkadaşlık sitelerindeki dolandırıçı yöntemleri Arkadaşlık Sitelerindeki Sanal Üyeler ayıplı ürün satan firmalar Başörtü gerçeği Başörtüsü sorunu Başörtüsü ve Kapanma Gerçeği benim Bernardo Vieira's bunun CREDIT LYONNAIS BANK Ghana. Mr.John OMAR din Dolandırıcılar E-postanıza Gelen Tuzaklara Dikkat! Ermeni Soykırımı Etiketler:Arkadaşlık sitelerindeki dolandırıçı yöntemleri google Google'da üst sıralara çıkmak. Google Arama Motoru Optimizasyon green card dolandıcıları. Green Card Tuzağına Dikkat Guinea-Bissau's president Joao Bernardo Vieira's Göçmenlik Vizesi programı hakan Hakan AKTAŞ ilk insan insan hakları insan hakları ve özgürlük international passport internetteki tuzaklar. internetten para nasıl kazanılır Kader kyamet alametleri kıyametin yılı kıyamet ne zaman kopaçak kıyamet süresi Kıyamet vakti Kıyemet vakti kıymametin süresi madde mail adresinize gelen şüpheli maillere itibar etmeyiniz.Miss.Abijah Francisco José mutluluga ulasmanin ipuclari mutluluğun resmi mutlu olmak Osmanlı İmparatorluğu porno siteleri qnet gerçeği republican forces sahte arkadaşlık siteleri Sahte üyeler sanal üyeler seo'nun en temel kuralları seo nasıl yapılır seo ne demek Soykırım the Prime Minister of Guinea-Bissau's Turban gerçeği Türban Yasağı Türkiye'de qnet Tuzağı Türkiye ilk slogan sitesi Türkiye USA konsolosluğu vize işlem ücreti dolandırıcılığı yabancı ve türk arkadaşlık siteleri Yeni özel güvenlik kimlik kartları yenilendi yeşil kart dolandıcıları Yeşilkart dolandıcıları yeşil kart sahtakarları Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Üçkağıtçılar özel güvenlik sınav sonuçları ve cevapları ırk

Blog Stats

  • 60,393 hits
%d blogcu bunu beğendi: