E-Posta Tuzakları(E-Mail Traps)

E-Posta Adresine Gelen Tuzak


Mail adresime gelen e posta sizede gelirse aman dikkat edin arkadaşlar sakın bu tuzağa düşmeyiniz.Sitemiz bu gibi dolandırıcıları yayınlamak için kurulmuştur.
Dünyanın öbür ucunda Afrika ülkesi olan guinea-bissau’ta sizede mail gelirse sakın kanmayın..maili Gönderen şebeke kızın resmini size karşı kullanarak güya kız kampta duruyormuş ve Türkiye’ye gelmek ve 3 milyon yediyüz milyon dolar parası olduğunu ve Türkiye’de yatırım yapmak istediğini söylemektedir.sizden Yardım isteyen bu kıza itibar etmeyiniz çünkü kızın bunda haberi var veya yok bilinmez ama genede siz sakın bu kıza güvenip kişisel bilgilerinizi veya banka bilgileriniz vermeyiniz.
Aman dikkat edelim.
Önerim Size Gelen Ve Şüphelendiğiniz E -Postanızdaki Belli Başlı Kelimeleri Google Arama Motorunda Aratarak Bazı İp Uçlarına Ulaşıp Gelen Mail Hakkında Az Çok Bilgi Sahibi Oluyorsunuz.Ve böylelikle kandırılıp kandırılmadığınız öğrenebilirsiniz.

Dearest,

Thanks for your response which I have been waiting,

Firstly I thank you for your response to my email; In line with my message I sent to you through the dating site, Do not be surprise or get offended when you will receive this message from me, It just that I have been obliged to trust you due to my situation here in the refugees camp,

Let me first of all reveal my self to you, and I will require the best of your honesty after knowing about whom that I am, I will really like us to have a good relationship in spite of anything because I have this feeling that you are the man I have been praying and hoping for to come my way ever before now and I believe you will consider my feeling and inner desire to meet you some day, I believe that your replying yes to this message will be the beginning of a longs lasting relationship without a betray,

MY PROFILE

I decided to contact you because of the urgency of my situation here and after reading your profile which will attract every reasonable woman. My name is Miss Abijah Francisco José Fadul , I am 28 years old girl from a country called Guiné-Bissau, in west Africa, I am the only daughter of Late Francisco José Fadul . the Prime Minister of Guinea-Bissau’s under the leadership of former president Joao Bernardo Vieira’s, My father was killed by government of Joao Bernardo Vieira’s , because he accuse my father of coup attempt and he killed my late father on 3 April 2009 by bomb attack, You can read the website below
http://appablog.wordpress.com/2009/04/03/guinea-bissau-attack-by-uniformed-armed-men-on-francisco-fadul/

I am constrained to contact you because of the maltreatment I, am receiving from my step mother. She planned to take away all my late father’s treasury and properties from me since the unexpected death of my beloved Father.
Meanwhile I wanted to escape from Africa to any where in the world but she hide away my international passport and other valuable traveling documents. Luckily she did not discover where I kept my late Fathers File which contains important documents. So I decided to run to the refugee camp where I am presently seeking asylum under the Private charity organization for the Refugees in Accra, Republic of Ghana. I wish to contact you personally for a long term relationship that may lead us to somewhere better if we work well on it.
My father of blessed memory deposited the sum of (US$3, 700, 000.00) ( Three Million Seven Hundred Thousand Dollars) in a Bank with my name as the next of kin. However, I shall forward to you all the necessary documents on confirmation of your acceptance to assist me for the transfer and investment of the fund. As you will help me to invest the money because I will like to complete my studies, before the war I was in my 1st year in the university, when the crisis started. After the transaction you will arrange for my trip joining you over there for us to share this feelings face to face.
We will invest the fund me and you, or if you don’t intend staying with me then It will be my pleasure to compensate you with 15% of the total money for your services and the balance shall be my investment capital. This is the reason why I decided to contact you. Please all communications should be through this email address only for confidential purposes.
As soon as I receive your positive response showing your interest I will put things into action immediately. In the light of the above, I shall appreciate an urgent message indicating your ability and willingness to handle this relationship and transaction sincerely.
Awaiting your urgent and positive response. Please do keep this only to your self please I beg you not to disclose it till i come over , once the fund has been transferred.
I have attached my picture and a picture when my late father was buried,
Yours Sincerely,
Abijah
TÜRKÇE AÇIKLAMASI
Sevgili,
Yanıtınız için teşekkür ederiz ki ben, bekliyoruz
Öncelikle benim e-postaya yanıt için teşekkür ederim, bana mesaj doğrultusunda ben veya sürpriz olmayın bana bu mesajı alırsınız zaman rahatsız olsun, dating site üzerinden size gönderilen, Bu benim güvenmek zorunda kalmışlardır sadece Burada mülteci kampında benim durum nedeniyle,
Bana tüm sen benim sen kendini, ben öyle olduğunu kimin hakkında bilmek sonra da dürüstlük en iyi gerektirir, gerçekten ben bu duygu çünkü bize bir şey olmasına rağmen iyi bir ilişki var gibi olacaktır ortaya ilk edelim kalıcı bir paçalı don adamı dua edilmiş ve şimdi her zamankinden önce yoluma gelmek için umut ve seni bir gün tanışmak benim duygu ve iç arzu dikkate inanıyorum, ben senin bu iletiyi yanıtlarken evet inanıyorum başlangıç olacak bir ihanet olmadan ilişki,

ÖZGEÇMİŞİM
Ben burada durumun aciliyetine nedeniyle her makul kadın çekecek profilinizi okuduktan sonra sizinle irtibata karar verdi. Adımı Miss Aviya Francisco José Fadul, ben Afrika, ben Geç Francisco José Fadul tek kızı am batısında, 28 yıl Guiné Bissau denilen bir ülkeden kız am. o darbe girişimi babam suçluyorlar çünkü o bombalı saldırıda 3 Nisan 2009 tarihinde rahmetli babamın ölümüne eski başkanı Joao Bernardo Vieira’s önderliğinde Gine-Bissau’s Başbakanı, babam, Joao Bernardo Vieira’s hükümeti tarafından öldürüldü aşağıdaki web sitesinde okuyabilirsiniz:

Benim adım anneden alıyorum, kötü muamele, çünkü size bağlantıya geçmek için kısıtlı duyuyorum. O benim sevgili Baba beklenmedik ölümünden beri benden bütün rahmetli babamın hazine ve özellikleri götürmek planlanıyor.
Bu arada ben dünya yerlerde herhangi bir Afrika kaçmak istedim ama o benim uluslararası pasaport ve diğer değerli seyahat belgeleri saklarlar. Neyse ki o ben önemli belgeleri içeren benim geç Babalar Dosya muhafaza nereye keşfetmek değildi. Bu yüzden şu anda Accra, Gana Cumhuriyeti Mülteciler için özel yardım kuruluşu altında iltica arıyorum mülteci kampına koşmaya karar verdik. Sanırım bunu da iyi çalışır eğer bir yere daha iyi bize yol açabilir uzun vadeli bir ilişki için şahsen başvurabilirsiniz.
merhum babam yakın akraba olarak benim adla Bankası (US $ 3, 700, 000.00) (Üç Milyon Yedi Yüz Bin Dolar) toplamı yatırılır. Ancak, ben transfer ve yatırım fonu için bana yardımcı olması için kabul onay size gerekli tüm belgeleri iletir. sen benim çalışmalarını tamamlamak istiyorum çünkü bana savaştan önce, yatırım için yardımcı olacak gibi ben kriz başlayan üniversite, benim 1 yıl oldu. İşlem sonrası bize bu duyguları yüz yüze paylaşmak için orada fazla katılmadan benim gezisi düzenleyecektir.
Biz fon bana yatırım yapacak ve sen, ya sen Benim yatırım sermayesi olacaktır Hizmetleriniz için toplam paranın% 15 ve denge ile telafi etmek için zevk olacak o zaman benimle kalmak niyetinde değilse. Bu sana bağlantıya geçmek için karar verdik nedenidir. tüm iletişim gizli amaçları için bu e-posta adresi aracılığıyla olmalıdır edin.
En kısa zamanda ben hemen eyleme şeyler koyacağız ilgi gösteren olumlu bir yanıt almak gibi. Yukarıdakilerin ışığında, ben sizin yetenek ve istekli içtenlikle bu ilişki ve işlem ele belirten acil bir mesajı takdir edecektir.
senin acil ve olumlu yanıt bekleniyor. Bu sadece tutmak Lütfen kendinize i bir kez fon transfer oldu, gel dek ifşa etmemeyi size yalvarıyorum lütfen.
Ben, benim resmi ve rahmetli babamın gömüldüğü bir resim iliştirilmesi
Saygılarımla,
Aviya

İKİNCİ GELEN MAiL BUNADA DİKKAT
Dearest

I was so happy after reading your email because I felt the truthfulness of your heart to help me ,
After the transaction you will help me to invest the money and you will also help me to come over to your country to continue my study in the school because I want to come to your country First of all :
I want you to know the very important part of this transaction ,You must promise to keep this transaction a secret because everything that will work successfully must be kept a secret , do not discuss this transaction with any body, not even your best friend , I hope you promise me ?And before you will do anything concerning this transaction you must consult me for my advice and for our agreement before you will do anything ,Send to me immediately your Full name / Telephone number / Photo / Address so that I will send to you the letter which you have to send to the bank ,
Life has been so hard and difficult to me since my late Father has been killed and my step mother searching for me to killed me and take away this money from me ,I have been hiding in this refugees camp since three months now and I want to get out from Africa here to your country so that I will be safe , I need protection, and I know that I will be safe as soon as I arrive your country ,I stay in the office of refugees camp and you can call me with this telephone number +233 5472 438 28 but remember to ask of Miss.Abijah Francisco José Fadul, when you will call me ,
I want you to help me to get the money transferred into your bank account because I can not do it on my own from this refugees camp because I do not want my step mother to know where that I am for my safety ,
And you must keep this transaction a top secret ,
You will help me to get the money transferred into your bank account in your country then after the transaction of the money into your bank account you will help me to get my traveling documents to come and join you in your country for my safety ,
I will write a letter which you will send to the bank , I will need your name and your Telephone number including your Address , so that I will write a letter and introduce you to the bank for the transfer of the money into your bank account,
Send to me immediately your Full name / Telephone number / Photo /Address so that I will send to you the letter which you have to send to the bank ,
After everything I will give you 15% of the total money ,
I will also send all the bank contact information to you as soon as I received your FULL NAME / PHONE NUMBER / PHOTO / ADDRESS
I will be waiting for your reply
regards love
Abijah

TüRKÇESi
Ben, bana yardım etmesini kalbinin doğruluğuna hissettim çünkü e-postanızı okuduktan sonra çok mutlu oldu
işlem sonrasında bana para yatırım yapmaya ve ben Öncelikle ülkenize gelmek istiyorum, çünkü bana da okulda benim çalışma devam etmek için ülkeye gelmek için yardımcı olacaktır yardımcı olacaktır:
başarılı bir çalışma olacak her şeyi bir gizli tutulmalıdır, çünkü bu işlemin çok önemli bir parçası olduğunu bilmek istiyorum, Sen, herhangi bir vücut ile bile en iyi arkadaş, ben bu işlem tartışmak değil, bu işlem bir gizli tutmak için söz vermelisin bana söz ver? Ve size tam adı hemen bana / Telefon numarası / Fotoğraf / Adres ben göndersin diye o gönderin, benim tavsiye ve her şeyi yapacağız önce yaptığımız anlaşma için bana danışmak gerekir bu işlem ile ilgili her şeyi yapacağız önce umut Eğer bankaya göndermek zorunda mektubu size,
rahmetli Babam öldü beri beni beni öldürdün için ve bana bu parayı alıp, şimdi üç aydır bu mülteci kampında saklandığını var benim üvey anne arıyor ve ben istiyorum hayat çok zor ve ben zor olmuştur Ben güvenli olacak böylece ülke için buraya Afrika’dan çıkmak, ben korunmaya ihtiyacı olduğunu, ve ben en kısa zamanda ülkenizde geldikçe güvenli olacağını biliyorum, mülteci kampının görevde kalmak ve bu beni arayabilirsiniz telefon numarası +233 5472 438 28, ama beni arayacak zaman Miss.Abijah Francisco José Fadul, sormadım unutmayın
Nerede o benim güvenliği için varım, biliyorum ki benim üvey anne istemiyorum çünkü bana bu mülteci kampından başıma yapamam çünkü banka hesabınıza transfer para almak için yardım etmek istiyorum
Ve sen, bu işlem bir çok gizli tutmak zorundadır
Beni bana gelip benim güvenlik için, ülkenizde sizin katılmak benim seyahat belgeleri almak için yardımcı olacaktır banka hesabınıza para işlem sonra sonra ülkedeki banka hesabınıza transfer para almak için yardımcı olacak
Ben, sen, bankaya gönderir İsminizi ve Adres dahil olmak üzere telefon numarasına da ihtiyacınız olacaktır, ben bir mektup yazacağım, böylece ve banka hesabınıza para transferi için banka size tanıtmak bir mektup yazacağım
/ Fotoğraf / Adres ben sizin için bankaya göndermek zorunda mektup göndersin diye o hemen tam adı / Telefon numarası Bana gönder
Ondan sonra herşeyi sana toplam paranın% 15 verecek
Senin TAM ADI / TELEFON NUMARASI / FOTO / ADRES aldı ben de en kısa sürede size tüm banka iletişim bilgilerini gönderecek
Cevabını bekliyor olacağım
ilgili aşk
Aviya

ÜÇÜNÇÜ GELEN MAİL ÇOK DAHA TEHLİKELİ

Kopya bu mektubu ve hemen bankaya göndermek
Sevgili İSİMDE SİLİNDİ,
Ben aşağıda bu mektubu kopyalamak ve banka müdürü creditlyonnais1969@live.com adı E-posta Bu e-posta adresine hemen bankaya göndermek istiyorum Mr.John OMAR olduğunu.
Ben zaten sizin adınıza bankaya bir kopyasını gönderdi olsa.
derhal bankanızla irtibata ve en kısa sürede size bankadan herhangi bir cevap aldı olarak bana bildirin.
Ben, yanıt bekliyor olacak
ilgili aşk
Aviya
Şimdi en kısa sürede size bu mektubu almak gibi banka bu mektubu göndermek;
Kopya aşağıdaki mektubu ve hemen bankaya göndermek
FON TRANSFER İÇİN BAŞVURU
KREDİ BANKASI Gana LYONNAIS.
Mr.John OMAR,
Yönetmen uluslararası havale bölümü;
Telefon: +233273513523
E-posta: creditlyonnais1969@live.com
Benim isim Miss Aviya Francisco José vardır. Ben Geç Francisco José Fadul kızı duyuyorum. Gine-Bissau’s Başbakan
Ölümünden önce Rahmetli babam, benim 28 yaşında bonafide akraba ve fon faydalanıcısının sonraki olarak ismimi ile bankada (USD $ 3, 700.000.00) (Üç Milyon Yedi yüz bin Amerikan doları) bir miktar yatırılır Ben 28 yaşında Mart 2011 ve 8 yaşında oldu.
Hesap adı banka hesap numarası / Swift kodu LY30 olduğunu 7171-5620-410 olduğunu Francisco José Fadul olduğunu
Ben burada yetki ve para acil iş için hemen benim iş ortağı banka hesabına transfer edilmesini talep,
benim iş ortağının adı: gizlilik bakımından buradaki isim silindi
Telefon numarası: +90 gizlilik bakımından buradaki numara silindi
E-posta: gizlilik bakımından buradaki e-posta silindi
Adres: gizlilik bakımından buradaki adres silindi
Ben Miss.Abijah Francisco José, gelecekte benim karar pişman olmayacaktır
Sizin son derece acil işbirliği çok takdir edilecektir
, Miss.Abijah Francisco José kaydol
Copy this letter and send to the bank Immediately
Dearest: gizlilik bakımından buradaki isim silindi ,
I want you to copy this letter below and send to the bank immediately to this email address Email creditlyonnais1969@live.com name of the bank director is Mr.John OMAR.
though I have already sent a copy to the bank on your behalf.
contact the bank immediately and inform me as soon as you received any reply from the bank .
I will be waiting for your response ,
regards love
Abijah
BU DA İNGİLİZCESİ
send this letter to the bank now as soon as you receive this letter;
Copy the letter below and send to the bank immediately
APPLICATION FOR FUND TRANSFER
CREDIT LYONNAIS BANK Ghana.
Mr.John OMAR,
Director international remittance department;
Telephone : +233273513523
Email: creditlyonnais1969@live.com
My names are Miss. Abijah Francisco José . I am the daughter of Late Francisco José Fadul . the Prime Minister of Guinea-Bissau’s
My late father before his death deposited a sum of ( USD$3, 700.000.00 ) ( Three Million Seven hundred thousand American dollars ) in your bank with my name as the bonafide next of kin and beneficiary of the fund at my 28 years old, I became 28 years old on the 8 of March 2011 .
Account name is Francisco José Fadul, The bank account number is 7171-5620-410 / the Swift code is LY30
I hereby authorize and demand that the money be transfer to my business partner bank account immediately for urgent business,
The name of my business partner: Mr.İSİM SİLİNDİ,
Telephone number: +90 gizlilik bakımından buradaki numara silindi
Email: gizlilik bakımından buradaki e-posta silindi
Address :gizlilik bakımından buradaki adres silindi
I Miss.Abijah Francisco José , shall not regret my decision in the future ,
Your utmost urgent co-operation will be highly appreciated

Sign Miss.Abijah Francisco José,

Miss.Abijah Francisco José,

Miss.Abijah Francisco José,

Reklamlar

Tartışma

E-Posta Adresine Gelen Tuzak” için bir yanıt

  1. Ya bi is yapacaksiniz elinize gözünüze bulastirmayin:)
    Isminizi telefonunuzu verin ama banka numarasi veya Adresinizi vermeyin,
    Verdikleri bankayi telefonla arayarak sorun bu isimli birinin sizde hesabi bukadar parasi varmis bana vermek istiyor, nasil alirim diye sorun, parayi almayi becerirseniz, kizida kapin , sakin üc kagit yapmayin , dügüne bizide cagirmayi unutmayin. Hayirli olsun, nediyelim daha:)

    (O söyledikleri kampta kiz cok böyle yolluyorlar 🙂

    Posted by Action Man | 04 Mayıs 2011, 22:25

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Etiket Bulutu

Ahlaksızlar Arkadaşlık sitelerindeki dolandırıçı yöntemleri Arkadaşlık Sitelerindeki Sanal Üyeler ateizm ayıplı ürün satan firmalar Başörtü gerçeği Başörtüsü sorunu Başörtüsü ve Kapanma Gerçeği benim Bernardo Vieira's bunun cihat CREDIT LYONNAIS BANK Ghana. Mr.John OMAR din dinler Dolandırıcılar E-postanıza Gelen Tuzaklara Dikkat! Ermeni Soykırımı Etiketler:Arkadaşlık sitelerindeki dolandırıçı yöntemleri evrim google Google'da üst sıralara çıkmak. Google Arama Motoru Optimizasyon green card dolandıcıları. Green Card Tuzağına Dikkat Guinea-Bissau's president Joao Bernardo Vieira's Göçmenlik Vizesi programı hakan Hakan AKTAŞ ilk inanmak inanç inançlı insan insan hakları international passport internetteki tuzaklar. internetten para nasıl kazanılır islam Kader Kıyamet vakti Kıyemet vakti madde mail adresinize gelen şüpheli maillere itibar etmeyiniz.Miss.Abijah Francisco José mutluluga ulasmanin ipuclari mutluluğun resmi mutlu olmak Osmanlı İmparatorluğu porno siteleri qnet gerçeği republican forces sahte arkadaşlık siteleri Sahte üyeler sanal üyeler seo'nun en temel kuralları seo nasıl yapılır seo ne demek sinema Soykırım tanrı the Prime Minister of Guinea-Bissau's Turban gerçeği Türban Yasağı Türkiye'de qnet Tuzağı Türkiye ilk slogan sitesi Türkiye USA konsolosluğu vize işlem ücreti dolandırıcılığı yabancı ve türk arkadaşlık siteleri yeşil kart dolandıcıları Yeşilkart dolandıcıları yeşil kart sahtakarları Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Üçkağıtçılar özel güvenlik sınav sonuçları ve cevapları ırk

Blog Stats

  • 75,000 hits
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: